• +48 22 825 64 84
  • info@wge-development.pl

Aktualności

Najnowsze posty z Facebooka

No recent Facebook posts to show

 

Julinowska 38 – zdjęcia z budowy

Metro na Targówku. Tunel między stacjami gotowy. Szybciej niż planowano!

Metro na Targówku być może będzie gotowe przed oficjalnym terminem, który wyznaczono na maj 2019. Robotnicy pracują szybciej niż zakładano, a tunel połączył już dwie, przyszłe stacje.

Więcej na – http://warszawa.naszemiasto.pl/artykul/metro-na-targowku-tunel-miedzy-stacjami-gotowy-szybciej-niz,4184846,artgal,t,id,tm.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=dzieje-sie-warszawa&utm_campaign=metro

Mieszkanie dla Młodych – nowy nabór wniosków od 8 sierpnia 2017

Od 8 sierpnia 2017 roku można będzie ponownie składać wnioski w ramach programu Mieszkanie dla Młodych. Program umożliwia otrzymanie rządowego dofinansowania do wkładu własnego na zakup lokalu mieszkalnego. Dzięki inicjatywie Ministra Infrastruktury i Budownictwa przekazano dodatkowe 68 mln złotych na dofinansowanie zakupu mieszkań w ramach środków na ten rok.

Zobacz więcej na rynekinwestycji.pl

Głosowanie w rankingu RynekPierwotny.pl „Najlepsza Inwestycja 2017”

Jeszcze tylko przez miesiąc trwa głosowanie w rankingu RynekPierwotny.pl „Najlepsza Inwestycja 2017” . Codziennie można oddawać jeden głos na inwestycję, która najbardziej się Państwu podoba. Zapraszamy do głosowania na inwestycję Julianowska38.

JUŻ NIEBAWEM ZAKOŃCZENIE BUDOWY

Drugie piętro

ZIMA NAM NIE STRASZNA – BUDUJEMY

Słaba jesień w hipotekach. Polacy czekają na dopłaty do kredytów z MdM

W listopadzie wartość wniosków o kredyty hipoteczne była o ponad 9 proc. niższa niż w analogicznym okresie ubiegłego roku. Odbicia można się spodziewać w styczniu, kiedy odblokowane zostaną dopłaty w ramach programu „Mieszkanie dla młodych”. Ale pieniądze z programu mogą skończyć się już w lutym.
Co miesiąc Biuro Informacji Kredytowej publikuje dane na temat wartości wniosków kredytowych złożonych przez Polaków w bankach i SKOK-ach w poprzednim miesiącu. Dane BIK, choć nie informują o tym, ile rzeczywiście kredytów udzielono, to pozwalają z wyprzedzeniem śledzić trendy – popyt na pożyczki rośnie czy spada…

PARTER JUŻ JEST, IDZIEMY W GÓRĘ !!!

20161207-1 20161207-2 20161207-3

Nowe inwestycje

W przygotowaniu budowa osiedla domów wielorodzinnych w dzielnicy Bielany w otulinie Puszczy Kampinoskiej.

Translate »