• +48 22 825 64 84
  • info@wge-development.pl

KRZYWIŃSKA 15

KRZYWINSKA

Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Targówek przy ul. Krzywińskiej 15, pięć minut od planowanego Mostu Krasińskiego, to nowoczesny czteropiętrowy budynek z antresolą i garażem podziemnym.

W sąsiedztwie znajdują się różne obiekty użyteczności publicznej: szkoły podstawowe i ponadpodstawowe, supermarkety, centra handlowe. Okolica budynku jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum Warszawy poprzez istniejącą sieć ulic oraz komunikację publiczną autobusową i tramwajową.

W budynku znajduje się 27 mieszkań o atrakcyjnych powierzchniach od 32 do 70 m², każde z balkonem i przynależnym miejscem postojowym w garażu podziemnym, mieszkania na parterze z terenami zielonymi

Budynek posiada prosty układ kształtowany głównie poprzez loggie, balkony i tarasy. Budynek ma wysokość czterech kondygnacji.

Garaż podziemny znajduje się pod całą powierzchnią działki. Wjazd do garażu znajduje się  od strony ul. Krzywińskiej.

Budynek jest dostępny dla osób niepełnosprawnych. Wejście do budynku od strony ulicy Krzywińskiej,  w przestrzeni klatki schodowej znajduje się winda dostępna dla osób niepełnosprawnych i dojeżdżająca na poziom garażu.

Nowe inwestycje

W przygotowaniu budowa osiedla domów wielorodzinnych w dzielnicy Bielany w otulinie Puszczy Kampinoskiej.

Translate »