• +48 22 825 64 84
  • info@wge-development.pl

ZAMIENIECKA 70

_zamieniecka_2

Inwestycja zlokalizowana na warszawskiej Pradze przy ul. Zamienieckiej 70 to  nowoczesny, 5-cio kondygnacyjny budynek wielorodzinny z garażem podziemnym.

Ulica Zamieniecka  łączy dwa ważne szlaki komunikacyjne: ul. Grochowską i ul. Ostrobramską i stanowi granicę pomiędzy Grochowem a Gocławkiem.

Najbardziej znanymi obiektami przy ulicy są Bazylika, nowo budowane Centrum Handlowe Szembeka, Centrum Handlowe Jubilerska oraz liczne galerie handlowe.

Jest to spokojna okolica z niską zabudową, parkami rekreacyjnymi, placami zabaw, basenem i salonami fitness. W pobliżu posterunek policji, przychodnia lekarska, apteka, poczta. W bliskiej okolicy znajdują się publiczne i prywatne szkoły oraz przedszkola. Na terenie dzielnicy działa szereg placówek oświatowych, kulturalnych, sportowych, rekreacyjnych oraz szkolno- wychowawczych.

Ulica Zamieniecka jest doskonale skomunikowana z innymi dzielnicami Warszawy. Budynek znajduje się w sąsiedztwie licznych linii autobusowych i tramwajowych.

W budynku znajduje się  20 mieszkań o  powierzchniach od 34 m2 do 66 m2 oraz powierzchnie handlowe o powierzchni 30 i 60 m2.

Wszystkie mieszkania zostały sprzedane.

Nowe inwestycje

W przygotowaniu budowa osiedla domów wielorodzinnych w dzielnicy Bielany w otulinie Puszczy Kampinoskiej.

Translate »