• +48 22 825 64 84
  • info@wge-development.pl

Wólczyńska 300

Budowa rozpoczęta!!!

Inwestycja Domy w ogrodzie zlokalizowana na warszawskich Bielanach przy ul. Wólczyńskiej 300 to osiedle 8 domów jednorodzinnych o powierzchni ok 115 m2 każdy z terenem zielonym oraz dwoma miejscami postojowymi.

Atrakcyjny projekt domu dwurodzinnego do zabudowy bliźniaczej, który może być komfortowym i funkcjonalnym domem dla wielopokoleniowej rodziny.

Tradycyjny charakter budynku podkreślają symetrycznie rozmieszczone okna, a także stylowe balustrady na balkonach. Harmonijna kompozycja bryły zachowuje wyważone proporcje, nawiązując stylem do śródmiejskiej kamieniczki.

Projekt domu przewiduje parter , piętro oraz poddasze. Na parterze mieści się salon z funkcją jadalni, wydzielonym miejscem do spania, łazienkę z oknem oraz kuchnię. Na kondygnacji +1 oraz poddaszu zastosowano wyraźny podział na strefę dzienną na 1 piętrze i nocną na poddaszu. W strefie dziennej projektu znajduje się salon z aneksem kuchennym, łazienka i kotłownia.

Komfortowy wypoczynek na poddaszu zapewnia ponad 19 metrowa przestrzeń z możliwością podziału dwa wygodne i dobrze doświetlone pokoje z balkonem. Program uzupełnia łazienka i garderoba. Dwa pełne piętra zapewniają optymalne doświetlenie i komfortowe użytkowanie każdej z kondygnacji.

Domy w ogrodzie to również idealna oferta dla Inwestorów.

Możliwość wydzielenia dwóch lub trzech niezależnych mieszkań.

Inwestycja Domy w ogrodzie Wólczyńska 300 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

W cenie nieruchomości  przyszły Właściciel nabywa własność działki , dom, prawo do wyłącznego korzystania z dwóch miejsc postojowych, udział w nieruchomości wspólnej oraz udział w drodze dojazdowej .

Zapraszamy !

Szczegółowe informacje w biurze  sprzedaży

tel. 22 825 64 84 mobile 664 917 539,

e-mail: info@wge-development.pl

Oferta domów: domybielany.pl/oferta-mieszkaniowa/

migdalowiec_2__foto1_800_600
migdalowiec_2__foto2_800_600
parter poddasze pietro

Nowe inwestycje

W przygotowaniu budowa osiedla domów wielorodzinnych w dzielnicy Bielany w otulinie Puszczy Kampinoskiej.

Translate »